Kaleser Elektrik

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Yenilikçi dizayn

Kaleser Elektrik web sitesi gibi Çağdaş, Yenilikçi ve Modern dizaynı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Hes Kablo PDF Yazdır e-Posta

Haberleşme Kabloları

Yerel kablo şebekelerinde kullanılmakta olan bakır haberleşme kabloları, müşteri taleplerine ve istenilen standartlara göre üretilmektedir. Haberleşme kabloları kullanım amaçlarına göre aşağıda belirtildiği gibi çok çeşitli yapılarda üretilebilmektedir.

- Izole Tipi: Polietilen (PE), Polivinilklorür (PVC)
- Büküm sekli: Çift (per), Dörtlü
- Tesis şekli: Yer altı, Havai
- Kablo Yapısı: Dolgulu, Dolgusuz,Çelik Zırhlı

Ayrıca müşteri isteklerine göre özel tasarımlı kablolarda üretilmektedir.

Kablo üretimi, şartname gereklerine göre en uygun hammaddelerin kullanımı ile bilgisayar kontrollü makinalarda yapılmaktadır. Üretimin her aşamasında gerekli kontroller yapılmakta ve ürün kalitesi sürekli denetim altında tutulmaktadır. Üretimi tamamlanan ürünler, ilgili şartnamelere göre son testleri yapılır ambalajlandıktan sonra sevke hazır hale getirilmektedir.

Enerji Kabloları

Yerel kablo şebekelerinde ve bina elektrik tesisatlarında kullanılmakta olan bakır iletkenli enerji kabloları, müşteri taleplerine göre ve istenilen standartlarda üretilmektedir. Enerji kabloları kullanım amaçlarına göre aşağıda belirtildiği gibi çok çeşitli yapılarda üretilebilmektedir.

- Anma Gerilimi : Alçak, Orta
- Izole Tipi : PVC (Polivinilklorür), Çapraz Bağlı Polietilen (XLPE)
- Kablo Yapısı : PVC dolgulu, Çelik zırhlı

Ayrıca müşteri isteklerine göre özel tasarımlı kablolar da yapılabilir. Kablo üretimi, şartname gereklerine göre en uygun hammaddelerin kullanımı ile hassas makinalar da yapılmaktadır. Üretimin her aşamasında gerekli kontroller yapılmakta ve ürün kalitesi sürekli denetim altında tutulmaktadır. Üretimi tamamlanan ürünler, ilgili şartnamelere göre ambalajlanıp son testleri yapıldıktan sonra sevke hazır edilmektedir.

Emaye Bobin Teli

Emaye Bobin Teli Elektrik motorları elektronik sanayi, trafolar gibi endüstrinin birçok alanında kullanımı olan emaye bobin telleri fabrikamız bünyesinde üretilmektedir. Tesisimizde mevcut modern makinalarla üretilen emaye bobin tellerinin üretiminin her aşamasında gerekli kontrolleri yapılmakta ve ürün kalitesi sürekli denetim altında tutulmaktadır. Ürünlerimiz IEC standartlarına göre üretilmektedir ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda TS, DIN gibi standartlara göre de üretim yapılabilmektedir. Kullanım yeri ve çevre şartlarına göre çok değişik tasarımlarda üretilebilen emaye bobin telleri, uygun şekilde ambalajlanıp sevke hazır hale getirilmektedir.

 

Bakır Çubuk

Kablo üretiminde kullanılan en önemli hammadde olan bakır, HES KABLO bünyesinde üretilmektedir. Bakır üretimi başlıca 3 aşamada gerçekleştirilmekte olup, bunlar sırası ile anot döküm, elektroliz ve çubuk çekim safhalarıdır. Bakır üretiminin HES KABLO bünyesinde yapılması bakır kalitesinin sürekli kontrol altında tutulmasını sağlamaktadır. Böylece, bu kaliteli bakırın kullanılması ile üretilen kabloların kalitesi de devamlı istenilen düzeyde tutulabilmektedir. Üretilen bakir, elektrolitik katot bakir seklinde veya istenilen çap değerinde çubuk veya ince tel olarak sunulabilmektedir.


Ürün :Çubuk.         
Çap :20mm, 8mm.       
Malzeme :Oksijensiz Elektrolitik Bakir Cu-OF.   
Metod :Outokumpu Upcast Teknigi.      


Fiziksel Özellikler : Yoğunluk :8,9 kg/dm³.    
Kopma Mukavemeti: 170 N/mm²  
Uzama:%45      
Elektriksel İletkenlik: min.58 m/ohm mm²
Yüzey oksit kalınlığı:15-50 A


Standart:     ASTM C 10100 (Cu-OFE)   

Ambalaj:     2,5-4 tonluk kangallar halinde, tahta palet
üzerinde çelik şeritle sarılmıştır.

 

 

Sitemizde bulunan Online kataloglar pdf ve flash formatındadır. Eğer görüntülemede sorun yaşıyorsanız aşağıdaki bağlantılardan indirme gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Bağlantılar
Adobe Flash Player
Adobe Reader

Altın Fiyatları


kaleserelektrik.com.tr
Kaleser Elektrik