Kaleser Elektrik

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kaleser Elektrik

Kaleser Elektrik Enerji dünyasına hoşgeldiniz.

Anasayfa Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal PDF Yazdır e-Posta

İşletmemiz Kaleser Ticaret olarak 1979 yılında Hasan Fehmi ÜRETMEN tarafından Bandırma'da kurulmuş, 1998 yılında Limited Şirketi ünvanını alarak Kaleser Elektrik Ltd.Şti. olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir markaların satış ve teknik destek hizmetini bünyesinde bulundurmaktadır.

Marka portföyünde; elektrik ve aydınlatma sektörünün dünya markaları olan Philips, Cemdağ, Litpa,Makel,Viko, Legrand, Entes, Siemens, Schneider, Sick, Schrack, Hes, Öznur Kablo, Audio, Nade başta olmak üzere alanında en güvenilir ve tercih edilir markaları çeyrek asrı aşkın zaman diliminde sizlerle buluşturarak bölgemizde elektrik malzemeleri ve aydınlatma ürün satış pazarının lider kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır.

Kaleser Elektrik LTD.ŞTİ.; kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

 
Ticari Bilgilerimiz PDF Yazdır e-Posta

Kaleser Elektrik Makina Turizm İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ticaret Sicil Bilgileri  : Bandırma Ticaret Odası / 7872

 
Kalite Politikamız PDF Yazdır e-Posta

Kaleser Elektrik LTD.ŞTİ. kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim,hizmet ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

Bu politikanın sürekliliğini sağlamak amacıyla aşağıdaki ana başlıkları belirlemiştir.

Devamını oku...
 


Vizyonumuz

İçerisinde bulunduğumuz elektrik ve aydınlatma sektörü itibariyle dünyadaki teknoloji ve standartları sürekli izleyerek tüketicilerin
beklentilerini
aşan ürünler
satmaktır.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz bölgede her kesimden tüketicilerin isteklerini görerek kalite ,estetik ,fiyat üçgeninde tüketicilerine beklenenden
daha
fazlasını
sunmaktır.


kaleserelektrik.com.tr
Kaleser Elektrik