Kaleser Elektrik

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Yenilikçi dizayn

Kaleser Elektrik web sitesi gibi Çağdaş, Yenilikçi ve Modern dizaynı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Kurumsal PDF Yazdır e-Posta

İşletmemiz Kaleser Ticaret olarak 1979 yılında Hasan Fehmi ÜRETMEN tarafından Bandırma'da kurulmuş, 1998 yılında Limited Şirketi ünvanını alarak Kaleser Elektrik Ltd.Şti. olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir markaların satış ve teknik destek hizmetini bünyesinde bulundurmaktadır.

Marka portföyünde; elektrik ve aydınlatma sektörünün dünya markaları olan Philips, Cemdağ, Litpa,Makel,Viko, Legrand, Entes, Siemens, Schneider, Sick, Schrack, Hes, Öznur Kablo, Audio, Nade başta olmak üzere alanında en güvenilir ve tercih edilir markaları çeyrek asrı aşkın zaman diliminde sizlerle buluşturarak bölgemizde elektrik malzemeleri ve aydınlatma ürün satış pazarının lider kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır.

Kaleser Elektrik LTD.ŞTİ.; kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

 

Vizyonumuz

İçerisinde bulunduğumuz elektrik ve aydınlatma sektörü itibariyle dünyadaki teknoloji ve standartları sürekli izleyerek tüketicilerin
beklentilerini
aşan ürünler
satmaktır.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz bölgede her kesimden tüketicilerin isteklerini görerek kalite ,estetik ,fiyat üçgeninde tüketicilerine beklenenden
daha
fazlasını
sunmaktır.


kaleserelektrik.com.tr
Kaleser Elektrik