Kaleser Elektrik

 
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

1979'den beri

En iyi hizmet...

Sick Otomasyon PDF Yazdır e-Posta

  • Endüstriyel Uygulamalar İçin Sensörler
SICK sensörler her yerde; üretim farklarını, miktardaki değişimleri algılayıp prosesin bütün evrelerinde verimlilik artışı sağlarlar. Kameralı ve öncü sayısal görüntü işleme teknolojisi ile geliştirilmiş test ölçü çözümleri insan gözü ile yapılan işlemlere ya yardımcı olurlar yada hatayı azaltmak üzere onun yerini alırlar.
Endüstriyel Sensörler
Endüstriyel Sensörler bölümü ürünleri; ultrasonik, endüktif, kapasitif, manyetik, sensörler, manyetik silindir sensörleri, fotoseller, kontrast ve lüminisans tarayıcılar, renk sensörleri, çatal tip fotoseller, ışık perdeleri, mesafe sensörleri, veri iletim sistemleri, görüntü işleme sensörleri, pozisyon bulucular, enkoderler, motor geri besleme sistemleri, pozisyonlama sürücüleri gibi ürünlerdir.

Bu sensörler üretim farklılıklarını hızlı ve güvenilir şekilde belirlemek için kullanılırlar ve üretim sırasındaki kalite sapmalırını algılayarak üretimin bütün evrelerinde verimlilik artışı sağlarlar.
  • Endüstriyel Güvenlik
Fotosel, ışık perdesi, lazer alan tarayıcı, güvenlik anahtarı gibi endüstriyel güvenlik sistemleri etkili bir insan güvenliği sağlar ve otomatik üretim hatlarında ve lojistik proseslerde kazaları önler.

Uygulamanızı gerçekleştirirken; projelendirmeden başlayarak son montaja kadar ihtiyacınız olabilecek her türlü servis desteği de geniş bir şekilde sunulmaktadır. Bu servis desteği tamir ve eğitimi de kapsar.
  • Otomatik Tanımlama Sistemleri
Üretim ve lojistik prosesleri öncü Otomatik Tanımlama Sistemleri ile daha makul tasarlanabilirler. Ürün yelpazesi; doğrusal veya sabit barkod okuma ünitelerini, konveyör sistemlerinde malzeme akışını kontrol etmek için RFID sistemlerini, doğrusal veya 2B kodları çabuk ve güvenilir algılamak için el tipi tarayıcılar içerir.

Araç çarpışmasını önleme, yükleme ve istifleme işlerinin gözlenmesi, binaların korunması, insanların sayılması, ürünlerin sınıflanıp sıralanması, malların hacminin belirlenmesi, hacimli malzemelerin ölçülmesi, araç navigasyonunun desteklenmesi SICK'in hacim ve lazer ölçme sistemlerinin görevlerinden bazılarıdır.
 

kaleserelektrik.com.tr
Kaleser Elektrik